• In English
 • На Дніпропетровщині відбудеться додаткова сесія ЗНО для школярів з Криму
  опубліковано 15 травня 2014 року о 15:30

  Додаткова сесія незалежного оцінювання для школярів, які перевелися до шкіл Дніпропетровщини з Криму, проходитиме з 14 по 17 липня 2014 року. Основна сесія цьогорічного ЗНО триватиме із 3 по 27 червня. Загалом, усі підготовки до початку тестувань проходять за графіком.

  Як повідомила директор Регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвостунова, жодних затримок із друком тестових зошитів не очікується. Бланки завдань будуть виготовлені у запланований термін.

  Також цього року у пунктах складання ЗНО по області буде посилено заходи медичної та протипожежної безпеки. Представники профільних служб чергуватимуть у пунктах під час основної та додаткової сесій тестування.

  Наразі школярі Дніпропетровщини вже почали отримувати запрошення на основну сесію ЗНО, де вказані адреса та час початку тестування. У Центрі оцінювання якості освіти також зазначають, що такі запрошення можна роздрукувати самостійно. Електронні варіанти знаходяться на особистих сторінках зареєстрованих учасників ЗНО на сайті Центру оцінювання якості освіти.

  Абітурієнти Дніпропетровщини вступають до вищих навчальних закладів за результатами незалежного оцінювання вже 7 рік поспіль. У 2014 році на основну сесію ЗНО зареєструвалися понад 21 тис одинадцятикласників та випускників минулих років.