• In English
 • На Сумщині Торгово-промислова палата проведе майстер-клас для молоді
  опубліковано 15 травня 2014 року о 12:00

  Торгово-промислова палата проведе майстер-клас для молоді в Сумській області. Про це йшлося під час зустрічі заступника голови Сумської облдержадміністрації Андрія Крамченкова з президентом Торгово-промислової палати України  Геннадієм Чижиковим.

  «Система Торгово-промислових палат – голос бізнесу як на міжнародному, так і на регіональному рівнях. Ми зацікавленні в створенні найбільш сприятливих умов для розвитку підприємництва. Відомо, що майбутнє – за молоддю. Тому ми приділяємо велику увагу роботі саме з молодим поколінням», – зазначив Геннадій Чижиков.

  За його словами, з метою активізації підприємництва, торгово-промисловою палатою проводяться безкоштовні тренінги, навчання, майстер-класи для молоді.

  Цей досвід зацікавив представників обласної влади. Під час зустрічі вирішено провести спільний майстер-клас для молоді Сумщини «Лідери бізнесу для майбутнього бізнесу». Його мета – пошук та виховання молодих талановитих бізнесменів, які у майбутньому розвиватимуть область.

  «Сумщина має величезний потенціал для розвитку бізнесу. Ми повинні не заважати нашим підприємцям, а надавати дієву підтримку та допомогу. Обласна влада і надалі співпрацюватиме з бізнесом, адже від цього залежить розвиток територій», – сказав Андрій Крамченков.

  Геннадій Чижиков відзначив міцне партнерство влади й бізнесу в області та високий рівень розвитку Торгово-промислової палати Сумщини.