• In English
 • Батальйони територіальної оборони готові протидіяти незаконним збройним формуванням
  опубліковано 14 травня 2014 року о 19:13

  У батальйоні територіальної оборони на Полтавщині, укомплектованому мобілізованими військовослужбовцями та добровольцями, завершилося злагодження. На одному з полігонів області військовослужбовці вдосконалили військову майстерність з основних предметів бойової підготовки.

  За потреби, бійці батальйону зможуть вести боротьбу з незаконними збройними формуваннями і підтримувати режим військового стану. Робота щодо доукомплектування підрозділу необхідними матеріально-технічними ресурсами, речовим майном, засобами захисту, зв’язку та іншим спорядженням триває.

  На Харківщині також завершилися заходи, пов’язані з підвищенням боєздатності особового складу батальйону територіальної оборони. Військовослужбовці пройшли необхідну фахову підготовку, яку вдосконалили на одному з полігонів області, де також відбулося й бойове злагодження підрозділів.

  «Особовий склад набуває навичок несення бойового чергування на блокпостах, охорони стратегічних об’єктів, постійно тренується у вогневій підготовці зі стрілецької зброї та гранатометів, відпрацьовує тактику дій під час нападу озброєних банд формувань», – зазначив офіцер батальйону територіальної оборони.

  В той же час у військових комісаріатах продовжується реалізація комплексу заходів з переходу українського війська на комплектування за професійною ознакою. Так, на Чернігівщині, у 2014 році на службу за контрактом прийнято близько 130 осіб.