• In English
 • Павло Шеремета зустрівся з Комісаром ЄС з питань торгівлі Карелом Де Гухтом
  опубліковано 14 травня 2014 року о 14:07

  13 травня у Брюсселі відбулася зустріч Міністра економічного розвитку і торгівлі України Павла Шеремети з Комісаром ЄС з питань торгівлі Карелом Де Гухтом у рамках візиту урядової делегації на чолі з Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком.

  Сторони обговорили поточний стан торговельних відносин, зокрема режим автономних торговельних преференцій, який з 23 квітня застосовується Європейським Союзом до товарів українського походження. Міністр економічного розвитку і торгівлі зазначив, що автономні торговельні преференції нададуть можливість українському бізнесу на практиці відчути переваги вільної торгівлі з Євросоюзом.

  Крім того, Павло Шеремета запевнив у намірі нового українського керівництва якнайшвидше підписати Угоду про асоціацію між Україною та ЄС у частині зони вільної торгівлі.

  Павло Шеремета та Карел Де Гухт обговорили також шляхи подальшої підтримки України у торговельній сфері, у тому числі кроки у рамках Світової організації торгівлі, які б сприяли стабілізації платіжного балансу в Україні, зокрема через просування експорту.