• In English
 • Делегація Уряду України завершила візит до Брюсселя, де взяла участь у пленарному засіданні спільно з делегацією Колегії Єврокомісії
  опубліковано 13 травня 2014 року о 21:42

  Делегація Уряду України завершила візит до Брюсселя, де сьогодні відбулося спільне пленарне засідання членів Кабінету Міністрів України та делегації Колегії Європейської Комісії.

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк і Президент Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозу підписали Угоду про фінансування щодо укладення контракту з державної розбудови, яка передбачає виділення Україні 355 млн. євро допомоги від країн Європейського Союзу.

  Міністр фінансів Олександр Шлапак і Віце-президент Європейської Комісії із питань транспорту, в.о. Комісара ЄС із економічних та монетарних питань Сіім Каллас підписали Меморандум про взаєморозуміння та Кредитну угоду щодо надання Україні макрофінансової допомоги з боку ЄС у розмірі 1 млрд. євро.

  У рамках візиту також відбулася низка двосторонніх зустрічей членів Уряду України з профільними комісарами ЄС: Міністра аграрної політики та продовольства України Ігоря Швайки з Комісаром ЄС з питань охорони здоров’я та споживчої політики Тоніо Боргом, Комісаром ЄС з питань сільського господарства та розвитку сільських територій Дачаном Чолошем; Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Продана з Комісаром ЄС з питань енергетики Гюнтером Оттінгером, Міністра економічного розвитку та торгівлі Павла Шеремети з Комісаром ЄС з питань торгівлі Карлом Де Гухтом; Міністра інфраструктури Максима Бурбака з Віце-президентом Європейської Комісії з питань транспорту, в.о. Комісара ЄС з економічних та монетарних питань Сіімом Калласом.

  Делегація Уряду України вирушила до Києва.