• In English
 • За чотири місяці Держфінінспекція у Волинській області відшкодувала втрат на 9,5 млн. грн.
  опубліковано 13 травня 2014 року о 09:50

  Фахівці Держфінінспекції у Волинській області протягом січня–квітня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 9,5 млн. грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 50 управлінських рішень.

  За матеріалами ревізій та за результатами участі фахівців інспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 4 досудові розслідування.

  У 69 випадках до порушників бюджетної дисципліни застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

  До суду пред'явлено 39 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 8,9 млн. грн. З них – 26 позовів на суму 3,2 млн. грн. уже задоволено.

  За допущені порушення 253 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 39 – до дисциплінарної. Ще 5 осіб звільнено із займаних посад.