• In English
 • Мінмолодьспорту: Львів та Карпатські гори є чудовим місцем для проведення олімпійських змагань
  опубліковано 13 травня 2014 року о 09:36

  «Уряд України розуміє силу спорту й олімпійських цінностей як чинників розвитку країни», - про це зазначила заступник Міністра молоді та спорту України Олена Підгрушна у Львові 7 травня 2014 року під час відеоконференції між Заявковим комітетом «Львів-2022» та Міжнародним олімпійським комітетом.

  За словами заступника Міністра, реалізація олімпійського проекту «Львів-2022» сприятиме значному покращенню інфраструктури для активного відпочинку в Карпатах та зміцненню економіки регіону. Львів та Карпатські гори є чудовим місцем для проведення олімпійських змагань, - наголосила Олена Підгрушна. - Ми докладемо усіх зусиль, аби наша спільна Олімпійська мрія стала реальністю у Львові».

  З української сторони у відеоконференції взяли також участь міський голова Львова Андрій Садовий, генеральний директор Заявкового комітету «Львів-2022» Сергій Гончаров, директор департаменту з підготовки заявкової документації Заявкового комітету «Львів-2022» Арсен Попель та член Заявкового комітету «Львів -2022» Олег Засадний.

  Нагадаємо, що місто Львів продовжує участь у процесі визначення міста-господаря зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року. На сьогоднішній день Заявковим Комітетом «Львів-2022» було подано до Міжнародного олімпійського комітету заявковий документ та файл. Місто, яке прийматиме XXIV Зимові Олімпійські ігри, оберуть в липні 2015 року на засіданні МОК в Куала-Лумпурі (Малайзія).