• In English
 • Кошти від громадян з благодійного рахунку розподілені між прикордонниками, які передислоковані з Криму
  опубліковано 12 травня 2014 року о 09:55

  В Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулося засідання робочої групи щодо розподілу коштів, які надійшли на рахунок Держприкордонслужби в якості благодійної допомоги персоналу прикордонного відомства, передислокованого з території Автономної Республіки Крим на материкову частину України.

  Загальна сума надходжень благодійної фінансової допомоги військовослужбовцям та членам їх сімей від небайдужих громадян станом на 8 травня 2014 року склала 2 мільйони 702,3 тисяч гривень.

  Кошти розподілялися з урахуванням реальних потреб кожного військовослужбовця та його сім`ї. Зокрема, враховувалась кількість членів сімї, наявність в родині дітей з вадами здоровя тощо. Всього на виплату прикордонникам наразі розподілили 2 мільйона 129 тисяч гривень.

  Також з отриманих внесків були виділені кошти у розмірі 82,5 тисяч гривень для забезпечення харчування членів сімей військовослужбовців, які були виведені з Криму та наразі тимчасово проживають в санаторії Держприкордонслужби «Аркадія» в Одесі.

  Державна прикордонна служба щиро дякує усім небайдужим громадянам, які продовжують підтримувати прикордонників у цей складний для держави час. Зокрема зазначимо, що окрім перерахованих благодійних коштів до Держприкордонслужби України від громадян та організацій надходила й матеріальна допомога. Насамперед це продукти харчування, предмети побуту та особистої гігієни, елементи захисту і одягу тощо. Всього в грошовому еквіваленті вартість наданої матеріальної допомоги сягнула близько 7,5 мільйона гривень.

  Для підтримки прикордонників та членів їх родин кошти можна перерахувати на благодійний рахунок за такими реквізитами:

  в/ч 1498 (Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України)

  02121, м. Київ, вулиця Світла, 6

  р/р 31250303108834

  банк ГУ ДКСУ в м. Києві

  ЄДРПОУ 14321955

  МФО 820019

  Свідоцтво платника ПДВ № 100100460

  ІПН 143219526586

  Решта коштів, що залишилися на рахунку, та ті, які будуть надходити й надалі, розподілятимуться між військовослужбовцями та членами сімей для вирішення соціально-побутових потреб.