• In English
  • У квітні митні органи України виконали планове завдання на 95 %
    опубліковано 06 травня 2014 року о 19:24

    За даними заступника Міністра доходів і зборів України Віталія Науменка, вперше за останні 3 місяці планове завдання виконали Південна та Львівська митниці.

    «За підсумками квітня цього року митні органи виконали планове завдання на 95 %, при цьому особливу увагу хочу звернути на той факт, що жодної копійки з депозиту ми не використали, тобто це реальні – живі – платежі. Хотів би відзначити, що Південна та Львівська митниці,які є одними з тих, що традиційно формують бюджет, виконали планове завдання вперше за останні 3 місяці», – заявив Віталій Петрович виданню «Цензор.НЕТ».

    «Саме тому для мене не є сюрпризом «приємні» відгуки на адресу роботи керівників цих митниць. Одних тільки кадрових змін за останній місяць по Південній митниці – більше 40, по Львівській – більше 20, в цілому ж по системі прийнято більше 180 кадрових рішень. І це, повторюю, тільки за місяць. Ми прекрасно розуміємо, що кадрові чистки, що проводяться керівниками цих митниць, викликають негативну реакцію недобросовісних бізнесменів і криміналітету, тому можу запевнити представників цих напрямів в тому, що кадрові чистки в митницях продовжуватимуться», – наголосив В. Науменко.