• In English
 • В Уряді Великої Британії готові надати Україні підтримку у впровадженні реформ
  опубліковано 06 травня 2014 року о 17:46

  Міністр у справах Європи Міністерства закордонних справ та у справах співдружності націй Великої Британії Девід Лідінгтон під час телефонної розмови з Міністром Кабінету Міністрів України Остапом Семераком підтвердив готовність надати технічну та експертну допомогу з боку Уряду Великої Британії у впровадженні реформ Урядом України.

  «Ми домовилися вже найближчим часом розпочати таку співпрацю», – зазначив Остап Семерак.

  За словами українського урядовця, британський Міністр запевнив у підтримці Урядом Великої Британії кроків, які робить українська влада для вирішення внутрішньополітичної ситуації в Україні.

  У свою чергу Остап Семерак подякував за підтримку з боку Британського Уряду. Прикладом цього є сьогоднішній візит до України Міністра закордонних справ Великої Британії Вільяма Хейга. «Це важливий жест підтримки для України в сьогоднішній ситуації», – зазначив український урядовець.

  Остап Семерак поінформував Девіда Лідінгтона про перебіг Антитерористичної операції на східних теренах України.

  Міністр Кабінету Міністрів також розповів своєму британському колезі про кроки України на шляху до Європейської інтеграції. Остап Семерак відзначив важливість проведення 13 травня в Брюсселі спільного засідання Уряду України та Колегії Європейської Комісії, на якому буде обговорено подальші шляхи взаємодії.