• In English
 • Людмила Денісова: Майже 90% ветеранів війни вже отримали виплати до Дня Перемоги
  опубліковано 06 травня 2014 року о 14:54

  Майже 90% ветеранів війни вже отримали виплати до Дня Перемоги. Про це під час брифінгу повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова.

  Зокрема, Міністр зазначила, що загалом на разову грошову допомогу ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань виділено 819,0 млн. грн. Крім того, за її словами, станом на 5 травня 94,4% (775,9 млн. грн.) цих коштів вже перераховано до обласних департаментів соціального захисту.

  «Поштові відділення та банківські установи вже також на понад 90% забезпечені коштами для здійснення разової виплати до 5 травня. У грошовому еквіваленті це становить 754,1 млн. грн.», – наголосила Людмила Денісова.

  Більше того, підкреслила Міністр, сьогодні 90% ветеранів війни вже отримали свої кошти.

  «Водночас, на жаль, ми не можемо здійснити належні виплати всім ветеранам, які мешкають у Криму, які перебувають на окупованій території, хоча кошти на відповідні цілі у розмірі 43 млн. грн. знаходяться на рахунках Мінсоцполітики», - сказала Людмила Денісова. Вона також наголосила, що держава готова забезпечити виплати разової грошової допомоги всім ветеранам Криму лише на материковій частині України.

  Людмила Денісова також зауважила, що цього року інваліди війни І групи отримають разову допомогу у розмірі 2 575 гривень, що на 160 гривень більше, ніж у 2013 році. Таким чином, сказала вона, розмір цієї виплати, яка здійснюється усім ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань, у середньому зріс на 7%.

  Міністр зазначила, що сьогодні в Україні нараховується 1,6 млн. осіб, для яких встановлена виплата, зокрема 170 тис. осіб – інваліди війни, 207,0 тис. осіб – учасники бойових дій, 0,9 млн. учасників війни, а також 281,3 тис. членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.