• In English
 • Віталій Ярема: Події в Одесі будуть розслідувані оперативно та об'єктивно
  опубліковано 03 травня 2014 року о 18:12

  У суботу під час прес-конференції в Одесі Перший віце-прем'єр-міністр України Віталій Ярема розповів про хід розслідування подій, що призвели до численної загибелі людей в Одесі 2 травня.

  Урядовець поінформував, що за дорученням Прем'єр-міністра України до Одеси прибула група представників Міністерства внутрішніх справ, яка проводитиме службове розслідування та надасть допомогу правоохоронним органам Одещини для об'єктивного розслідування та встановлення істини.

  За його словами, ця трагічна подія, в тому числі, є наслідком халатного ставлення до виконання службових обов'язків керівництва ГУ МВС України в Одеській області.

  Віталій Ярема запевнив, що сьогодні як прокуратурою, так і органами внутрішніх справ ведеться серйозна робота та закликав бути стриманими і дочекатися об'єктивного розслідування цих подій. "Розслідування буде об'єктивним і жодна особа, яка причетна до цих трагічних подій не уникне відповідальності", - наголосив В. Ярема.

  Перший віце-прем'єр-міністр також підкреслив, що "Уряд вживає всіх заходів щодо попередження і недопущення аналогічних випадків в подальшому". Як відомо, Перший віце-прем'єр-міністр України Віталій Ярема перебуває в місті Одеса на чолі урядової комісії з питань численної загибелі людей під час проукраїнських акцій та пожежі в Будинку профспілок у місті.