• In English
  • Дніпропетровськ прийматиме чемпіонати Європи та світу з ракетомодельного спорту
    опубліковано 30 квітня 2014 року о 10:25

    Чемпіонат Європи з ракетомодельного спорту у Дніпропетровську відбудеться у 2015 році, чемпіонат світу – у 2016.  Про це повідомили  у департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації.

    В Лозанні (Швейцарія) відбулося щорічне засідання профільної Авіамодельної комісії. У ньому взяли участь спостерігачі більше ніж з 50 держав.

    Під час засідання  стало відомо рішення Міжнародної авіаційної федерації  (FAI) про проведення чемпіонату Європи та світу з ракетомодельного спорту у Дніпропетровській області.

    У 2015 році  Дніпропетровськ прийматиме Чемпіонат Європи з ракетомодельного спорту. Він відбудеться на аеродромі «Кам’янське».

    Крім того, у 2016 році в обласному центрі пройде Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту. На фінальному етапі право приймати його виборювали Сербія, Румунія та Україна.  Заявка Дніпропетровської області зібрала 23 голоси, за Сербію проголосували 9 делегатів, за Румунію — 1. 

    .