• In English
 • Людмила Денісова: На материковій частині України має бути створений власний "Артек"
  опубліковано 29 квітня 2014 року о 18:53

  У зв'язку з окупацією Криму Україна втратила 118 піонерських таборів, зокрема й Міжнародний дитячий центр "Артек". Таким чином, сьогодні в країні виникла проблема з оздоровленням дітей. На цьому акцентувала увагу Міністр соціальної політики Людмила Денісова під час свого візиту до Українського дитячого центру "Молода гвардія".

  "Щороку у Міжнародному дитячому центрі "Артек" оздоровлюються 34 тис. дітей. На жаль, сьогодні така можливість у нас відсутня, а чекати, поки вона з'явиться, немає часу. Тому, аби наші діти не постраждали у ситуації, що склалася, необхідно розвивати свій материковий „Артек”, - впевнена Людмила Денісова.

  З огляду на це, Міністр побувала у всіх чотирьох таборах "Молодої гвардії", зокрема й у таборі "Морський", який зараз перебуває на реконструкції. Під час відвідання дитячого центру „Молода гвардія” Людмила Денісова поспілкувалася з дітьми, які там нині відпочивають, вожатими та його керівництвом.

  За словами Міністра, сьогодні між таборами „Артек” та „Молода гвардія” існує нормальне і здорове змагання, тому Мінсоцполітики робитиме все можливе, щоб за кількістю відпочиваючих „Молода гвардія” наблизилася до „Артеку”.

  "Проблему з оздоровленням дітей необхідно вирішувати за допомогою усіх регіонів, де знаходяться дитячі центри і санаторії. І не має значення - державні вони, чи комунальні", - наголосила Людмила Денісова.

  Міністр також повідомила, що цього року планується оздоровити близько 3 млн. дітей.