• In English
 • Людмила Денісова: Уряд виконує всі взяті на себе зобов'язання щодо кримчан-переселенців
  опубліковано 29 квітня 2014 року о 17:44

  Українська влада виконує всі взяті на себе зобов'язання перед громадянами, що приїжджають на тимчасове перебування на материкову частину України, зокрема й перед сім'ями військовослужбовців. Ніхто не буде покинутий у цій складній ситуації. У цьому запевнила Міністр соціальної політики Людмила Денісова під час зустрічі з переселенцями та сім’ями військовослужбовців у санаторії імені Пирогова курорту Куяльник, перебуваючи з робочою поїздкою в Одеській області.

  «Уряд має окрему програму з облаштування військовослужбовців та їхніх сімей. Дане питання буде вирішуватися на державному рівні. Крім того, Мінфін вже прийняв всі необхідні заявки на компенсацію витрат, понесених санаторіями та іншими організаціями, що розмістили у себе біженців з Криму», - наголосила Людмила Денісова.

  Міністр зауважила, що закон про забезпечення прав і свобод громадян і правовий режим на тимчасово окупованій території України прийнятий Верховною Радою України 15 квітня, а з 26 квітня набрав чинності. Вона також додала, що тепер Кабмін має 15 днів для розроблення всіх необхідних порядків та внесення пропозицій щодо загальної кількості необхідних коштів для облаштування переселенців на новому місці перебування.

  «Враховуючи те, що більшість виплат кримчанам проходить за картками Приватбанку, а вони на даний момент заблоковані, наразі вирішується питання щодо альтернативних способів отримання належних їм коштів», - зауважила Людмила Денісова. Зокрема, за інформацією Міністра, ті переселенці з Криму, які оформили в Державній міграційній службі довідку на реєстрацію, можуть розблокувати свої банківські картки. «Таким чином, ця довідка дає право на отримання соціальних виплат, на роботу з банками, а також закриття або переоформлення бізнесу, зареєстрованого в Криму, за місцем їхнього перебування», - підкреслила Людмила Денісова.