• In English
 • Ігор Швайка розповів аграріям Дніпропетровщини про фіскальну політику Уряду та залучення міжнародної допомоги
  опубліковано 29 квітня 2014 року о 11:44

  Уряд нині працює над вдосконаленням фіскальної політики з метою недопущення погіршення умов ведення бізнесу. Так, вдалось відстояти недопущення відміни у 2014 році пільгових режимів оподаткування сільгосптоваровиробників та внесення змін до податкового законодавства, що могло б негативно вплинути на розвиток сільського господарства в цілому. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка на зустрічі з аграріями та сільгосптоваровиробниками Дніпропетровщини під час робочого візиту до регіону. 

  Також Ігор Швайка повідомив, що незважаючи на брак коштів, Уряд підтримує аграрний сектор, зберігаючи спеціальний режим оподаткування ПДВ і в 2015 році. Адже влада розуміє, що переведення сільгоспвиробників на загальну систему оподаткування стане ударом для галузі.

  «Ми зацікавлені в збереженні існуючих на сьогодні податкових преференцій. Однак майбутня податкова модель повинна краще стимулювати до співпраці всі типи господарювання (малі, середні та великі). Розробка нової редакції Податкового кодексу відбуватиметься в тісному діалозі з бізнесом», - додав Ігор Швайка. 

  Крім того, Міністр поінформував громадськість щодо діяльності Уряду, спрямовану на залучення фінансової підтримки з закордону за рахунок співпраці із міжнародними інституціями. Так, він сказав, що найближчими днями рада директорів МВФ має ухвалити рішення про виділення Україні макроекономічної допомоги, яка відкриє шлях для отримання коштів від Європейського Союзу, Світового банку, ЄБРР, інших структур.

  На жаль, той стан, в якому попередня влада залишила економіку України, не залишає можливостей обійтися без допомоги ззовні. Кошти, які надійдуть в Україну, дозволять уникнути банкрутства, стабілізують економіку і дадуть ресурс, необхідний для того, щоб перейти до економічного зростання», - наголосив Ігор Швайка.