• In English
 • Митниця кардинально змінює формат відносин з бізнесом
  опубліковано 25 квітня 2014 року о 16:54

  Останнім часом Міністерство доходів і зборів України значно активізувало співпрацю з асоціаціями та об’єднаннями суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, зокрема, з Європейською Бізнес Асоціацією та Американською торгівельною палатою в Україні.

  Основною метою такої співпраці є побудова прозорих і відкритих відносин між бізнесом та митницею.

  Для сприяння та розвитку партнерських взаємозв’язків Міндоходів ініціювало проведення зустрічей з представниками вищезгаданих асоціацій.

  Так, 22 квітня 2014 року пройшла зустріч заступника Міністра доходів і зборів України Віталія Науменка з Радою директорів Європейської Бізнес Асоціації, а 23 квітня відбулась зустріч з керівництвом і компаніями-членами Європейської Бізнес Асоціації.

  25 квітня Віталій Науменко зустрівся з керівництвом Американської торгівельної палати в Україні.

  Під час цих заходів сторони обговорили питання практичної реалізації положень підписаних Меморандумів про співпрацю.

  Крім того, Міндоходів звернулося до Європейської Бізнес Асоціації та Американської торгівельної палати в Україні з проханням підготувати та надати до Міністерства перелік проблемних питань, які виникають у компаній - членів зазначених асоціацій при здійсненні митного контролю та митного оформлення товарів, а також свої пропозиції щодо вдосконалення національного законодавства з питань державної митної справи.

  Для забезпечення оперативного вирішення проблемних питань у мережі Інтернет створено «гарячі» поштові скриньки, куди можна буде надсилати відповідні звернення для їх якнайшвидшого опрацювання та відповідного оперативного реагування з метою уникнення конфліктних ситуацій.

  Міндоходів сподівається на подальшу взаємну та плідну співпрацю з представниками бізнесу.