• In English
 • Україна ввела спецмито на імпорт у країну посуду та столових і кухонних приборів із фарфору
  опубліковано 25 квітня 2014 року о 17:02

  На засіданні Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі було прийнято рішення "Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну посуду та приборів столових або кухонних із фарфору незалежно від країни походження та експорту".

  Спеціальні заходи застосовуються шляхом запровадження спеціального мита на імпорт в Україну посуду та приборів столових або кухонних із фарфору незалежно від країни походження та експорту.

  Спеціальні заходи застосовуються строком на 3 роки. Розмір ставки спеціального мита становить:

  -          із дня застосування спеціальних заходів – 35,6%;

  -          через 12 місяців від дня застосування спеціальних заходів – 32%;

  -          через 24 місяці від дня застосування спеціальних заходів – 28,8%.

  Відповідне рішення набирає чинності через 30 днів від дня опублікування повідомлення про нього в газеті "Урядовий кур’єр" (опубліковане 23 квітня).

  Застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну посуду та приборів столових або кухонних із фарфору незалежно від країни походження та експорту позитивно вплине на фінансово-господарське становище національного товаровиробника. Поміж іншого, сприятиме відновленню обсягів виробництва та продажів, збереженню й поновленню робочих місць.

  Окрім того, на підставі висновків Мінекономрозвитку про результати антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну полівінілхлориду суспензійного походженням із Сполучених Штатів Америки Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі прийнято рішення "Про припинення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну полівінілхлориду суспензійного походженням із Сполучених Штатів Америки без застосування антидемпінгових заходів".