• In English
 • Міндоходів підписало перші меморандуми з операторами ринку
  опубліковано 25 квітня 2014 року о 17:01

  Міністерством доходів і зборів України поновлено активну роботу з бізнесом, профільними галузевими асоціаціями та імпортерами з метою розвитку співробітництва, забезпечення участі суб’єктів господарювання у вдосконаленні митного контролю та оптимізації методів роботи органів доходів і зборів.

  Одним з напрямів такої роботи є укладання Меморандумів про взаємодію між Міністерством доходів і зборів України та асоціаціями суб’єктів господарювання або суб’єктом господарювання з метою отримання інформації щодо цін на товари, які ввозяться на митну територію України.

  Отримання від учасників меморандумів цінової інформації та використання її в межах законодавства України з питань державної митної справи при здійсненні контролю правильності визначення митної вартості товарів, що ввозяться на митну територію України, сприятиме виведенню цих товарів із тіньового сектору та збільшенню за рахунок цього надходжень до державного бюджету.

  Наразі Міністерством доходів і зборів України підписано меморандуми про взаємодію з Асоціацією українських підприємств целюлозно-паперової галузі «УкрПапір» та Всеукраїнською Асоціацією автомобільних імпортерів і дилерів.

  Робота в частині укладання меморандумів з профільними асоціаціями та організаціями продовжується.