• In English
 • Інтернет-сайт електронних торгів арештованим майном матиме багаторівневу систему захисту
  опубліковано 25 квітня 2014 року о 16:43

  Пілотний проект електронних торгів арештованим майном, який запрацює у чотирьох пілотних регіонах вже 1 травня, матиме сучасну систему захисту. Про це поінформували у ДП «Інформаційний центр».

  За інформацією розробників інтернет-сайту, захист бази даних Системи електронних торгів здійснюватиметься за останніми європейськими нормами, тож майбутнім учасникам торгів буде гарантована повна конфіденційність, а втручання у Систему сторонніх осіб буде абсолютно неможливим. Більше того, на період проведення експерименту спеціалісти «Інформ’юсту» здійснюватимуть постійний моніторинг роботи сайту, слідкуватимуть за зручністю його експлуатації, зважатимуть на коментарі користувачів і, за необхідності, вноситимуть відповідні корективи у програму.

  «Треба розуміти, що одне із завдань Системи електронних торгів – нівелювати можливість втручання у неї сторонніх зацікавлених осіб, а відтак і будь-яких корупційних схем. Публічні торги, на превеликий жаль, передбачають таку можливість, а от інтернет-торги її повністю виключають. Разом з тим, ми усвідомлюємо, що база даних Системи і усі пов’язані з нею процеси потребуватимуть спеціального програмного захисту, чим і будуть займатись фахівці ДП «Інформ’юст», - зауважив Голова ДВС Дмитро Сторожук.

  Він додав, що інтернет-сайт Системи електронних торгів арештованим майном презентують вже наступного тижня. Основні правила і порядок проведення торгів затверджено Наказом Міністерства юстиції, з текстом якого вже зараз можна ознайомитись тут.