• In English
 • За три місяці 2014-го Держфінінспекція в Сумській області відшкодувала втрат на 16,6 млн. грн.
  опубліковано 25 квітня 2014 року о 09:50

  Фахівці Держфінінспекції в Сумській області протягом січня-березня 2014 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 16,6 млн. грн. Зокрема, до бюджетів та бюджетних установ надійшло 5,6 млн. грн. Відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на 11 млн. грн.

  За результатами контрольних заходів місцеві органи влади, керівники підприємств, установ та організацій прийняли 239 управлінських рішень.

  За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 15 досудових розслідувань та вручили 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До установ і підприємств, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано 106 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

  За допущені порушення 189 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 123 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 26 осіб звільнено із займаних посад.

  Для запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу направлено відомості щодо операцій, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 1 млн. грн.