• In English
 • Автономні торговельні преференції Євросоюзу дадуть можливість кожній галузі виявити приховані резерви, - Павло Шеремета
  опубліковано 24 квітня 2014 року о 18:24

  Півроку, протягом яких діятимуть автономні торговельні преференції Євросоюзу, дадуть можливість кожній галузі виявити приховані резерви, що допоможе зайняти вільні сегменти на європейському ринку. На цьому 24 квітня під час брифінгу наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета, відповідаючи на запитання журналістів. І саме ринок, на його думку, покаже, яка галузь більш конкурентоспроможна і здатна пристосуватися до роботи в нових умовах.

  «Ринок покаже. За півроку, можливо, побачимо якісь нові галузі, про які зараз навіть не знаємо, що вони можуть бути гіперуспішними», – сказав Павло Шеремета.

  Разом із тим він зазначив, що у будь-якій галузі виробники мають прагнути вийти на кінцевий продукт, оскільки це укріплює їх конкурентоспроможність і додає вартості.

  «Я хотів би, щоб ми виходили на кінцеві продукти у кожній галузі. Не просто зерно, – а продукти харчування. Добре запаковані, добре подані, розрекламовані і брендовані», – сказав Міністр.

  Саме у такому контексті, підкреслив Павло Шеремета, Уряд готовий обговорювати з виробником питання допомоги з боку держави.