• In English
 • Павло Шеремета: Уряд допоможе національному товаровиробникові закріпитися на європейському ринку
  опубліковано 24 квітня 2014 року о 17:04

  Уряд забезпечить усебічну підтримку національному товаровиробникові, для того щоб він зміг закріпитися на європейському ринку і максимально ефективно для себе й української економіки використати автономні торговельні преференції, що надав Європейський Союз українським товарам.

  На цьому наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета під час брифінгу в Будинку Уряду 24 квітня.

  Свідченням того є активні кроки для створення необхідного законодавчого підґрунтя, що допоможе українському бізнесу завойовувати європейський ринок.

  «Ми, звичайно, вдячні Європейському Союзу за такий односторонній крок. Але треба розуміти, що відкриття – не означає автоматичну перемогу, ці ринки ще треба завоювати. Там потужні конкуренти. Два (із 4-х) закони, які ми внесли сьогодні до Верховної Ради, стосуються допомоги українським підприємствам в отриманні цієї перемоги», – сказав Павло Шеремета.

  Міністр уточнив, що йдеться про законопроекти «Про стандартизацію» і «Про метрологію та метрологічну діяльність», які спрямовані на те, щоб допомогти українським підприємствам синхронізувати стандарти з європейськими.

  Разом із тим, упевнений Павло Шеремета, шість місяців, протягом яких діятимуть преференції, дадуть змогу кожному українському товаровиробнику визначитися, чи здатний він працювати на європейському ринку, що слід здійснити, щоб успішно просувати свої товари на ринок ЄС, а також за строк дії автономних торгівельних преференцій зробити усе необхідне, аби мати твердіші позиції до моменту підписання економічної частини Угоди.