• In English
 • Військовослужбовці реактивних артилерійських підрозділів вирушили на захист північних рубежів України
  опубліковано 24 квітня 2014 року о 17:10

  Відмобілізовані до лав вітчизняної армії військовослужбовці реактивних артилерійських підрозділів завершили етап бойової підготовки та злагодження на одному з навчальних полігонів.

  За словами командування, відмобілізовані, виконавши вправи бойових стрільб, нормативи на штатній бойовій техніці та озброєнні у польових умовах, підтвердили належний рівень знань і практичних навичок. Після завершення підготовчих заходів реактивники здійснюють передислокацію у визначені райони для виконання завдань за призначенням.

  Перед виходом на бойові позиції до військовослужбовців завітали воїни-інтернаціоналісти. Вони обговорили ситуацію в країні, ділилися бойовим досвідом та напутнім словом надихнули вояків на захист України.

  Після прибуття в райони зосередження особовий склад підрозділів забезпечує інженерне обладнання вогневих позицій, організовує оборону і патрулювання місцевості. У базових таборах розгортаються намети для відпочинку, медичні пункти, організовується триразове харчування особового складу, інформаційне забезпечення тощо.

  Місцеві громади, представники органів державної влади і приватні підприємці регіону продовжують надавати військовим посильну матеріально-технічну допомогу.