• In English
 • Нагороджено найкращих спортсменів із зимових олімпійських видів спорту за підсумками сезону
  опубліковано 24 квітня 2014 року о 11:44

  23 квітня 2014 року в рамках підбиття підсумків спортивного сезону 2013-2014 років відбулося вшанування п’ятірки найкращих спортсменів з зимових олімпійських видів спорту за результатами виступів у головних міжнародних змаганнях, які представляють фізкультурно-спортивне товариство «Динамо».

  У заході взяли участь президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, заступник Міністра внутрішніх справ України Микола Величкович, заступник Міністра молоді та спорту України Олена Підгрушна, заступник голови Служби безпеки України Віктор Ягун, голова Центральної Ради ФСТ «Динамо» Віктор Корж та президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак.

  Голова Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Віктор Корж підвів підсумки виступів спортсменів-динамівців у головних змаганнях сезону 2013-2014 років з зимових олімпійських видів спорту.

  Він відзначив, що головним стартом сезону 2013-2014 років з зимових олімпійських видів спорту для спортсменів Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України були ХХІІ зимові Олімпійські ігри в Сочі (Росія).

  За його словами, участь у зимових Іграх взяли 19 динамівців (в 5 видах спорту), які здобули 1 золоту та 1 бронзову нагороди, що становить 100 відсотків від загальної кількості медалей.

  Віктор Корж підкреслив, що вперше в історії біатлону за роки незалежності України золото до скарбниці української збірної поклали динамівки. Чемпіонками ХХІІ зимових Олімпійських ігор у жіночій естафеті 4х6 км стали Олена Підгрушна, сестри Віта та Валя Семеренко. Також бронзову нагороду здобула динамівська біатлоністка Віта Семеренко у спринтерській гонці на 7,5 км.

  У свою чергу Сергій Бубка відзначив, що динамівці традиційно займають провідні місця в збірних командах України та приносять нашій країні медалі найпрестижніших змагань.

  «Виступ олімпійської збірної на Іграх-2014 у Сочі можна назвати найкращим за всю історію участі нашої команди на зимових Іграх. У нас з'явилося відразу чотири олімпійські чемпіонки, три з яких - вихованки фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» (Олена Підгрушна, Віта та Валентина Семеренко). Віта стала ще й володаркою «бронзи». У Сочі наші дівчата вибороли неймовірно важливу перемогу не тільки для українського спорту, але й для всієї країни. Цей успіх об'єднав Україну в непростий для нас час», - сказав Сергій Бубка.

  5 найкращих спортсменів із зимових олімпійських видів спорту (за результатами виступів у головних міжнародних змаганнях сезону 2013-2014 років):

  Наталія Бурдигаучасниця ХХІІ зимових Олімпійських ігор, багаторазова переможниця та призерка чемпіонатів Європи серед юніорів, призерка етапу Кубка світу;

  Андрій Дериземля – учасник ХХІІ зимових Олімпійських ігор, багаторазовий призер чемпіонатів світу, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів Європи;

  Олена Підгрушна – чемпіонка ХХІІ зимових Олімпійських ігор, переможниця та призерка чемпіонатів світу, багаторазова переможиця та призерка чемпіонатів Європи;

  Віта Семеренко – чемпіонка та бронзова призерка ХХІІ зимових Олімпійських ігор, багаторазова призерка чемпіонатів світу, багаторазова переможниця та призерка чемпіонатів Європи;

  Валентина Семеренкочемпіонка ХХІІ зимових Олімпійських ігор, багаторазова призерка чемпіонатів світу, багаторазова переможниця та призерка чемпіонатів Європи.

  Лауреат у номінації «Динамівська олімпійська надія»:

  Дмитро Підручнийучасник ХХІІ зимових Олімпійських ігор, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України, призер Кубка світу, чемпіон та призер ХХVІ Всесвітньої зимової Універсіади.