• In English
  • Житомирська ОДТРК готує цикл тематичних програм до 28-х роковин Чорнобильської катастрофи
    опубліковано 24 квітня 2014 року о 11:50

    Для населення Житомирщини, яке відчутно постраждало внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році, тема допомоги чорнобильцям є особливо актуальною. Відтак обласна державна телерадіокомпанія активізувала її висвітлення за широкої участі експертів, представників громадськості і влади.

    22 квітня цикл відповідних телепередач відкрила дискусія «за круглим столом» керівника обласного благодійного фонду «Дзвони Чорнобиля» генерал-майора Леоніда Антонюка, заступника голови громадської ради при облдержадміністрації Василя Козла і депутата обласної ради Василя Стаха про основні соціальні та інші проблеми учасників ліквідації Чорнобильської аварії і потерпілих від неї громадян. 24 квітня заплановано проаналізувати медичні аспекти цих проблем у прямому ефірі обласного телебачення у вечірній прайм-тайм. Крім того, упродовж поточного тижня в ефір вийдуть спеціальні випуски новин, циклових програм «Земляки» і «Ранок на каналі «Житомир» тощо.

    Низку тематичних передач розпочали водночас обласне радіо і ФМ-радіостанція «Житомирська хвиля». Щодня транслюються також відео- та аудіоролики з анонсом основних офіційних подій, які відбудуться в Житомирі з нагоди Міжнародного дня пам`яті Чорнобиля, нагадує про нього і сайт ОДТРК. А безпосередньо в день жалоби 26 квітня над телецентром і радіоцентром будуть приспущені Державні прапори України.