• In English
 • Розпочав роботу Міжнародний екологічний форум "Довкілля для України 2014"
  опубліковано 24 квітня 2014 року о 10:56

  23  квітня 2014 року  за участю заступника  Міністракерівника апарату Олександра Настасенко, Голови Державної екологічної інспекції Михайла Казимира, ректора Державної екологічної академії Олександра Бондаря та інших високопоставлених осіб в Міжнародному виставковому центрі розпочав свою роботу черговий Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України».

  Шостий рік поспіль Форум проходить при підтримці Кабінету Міністрів України та Міністерства екології та природних ресурсів України.

  «Сподіваюсь, що результати співпраці влади, громадськості та науковців в обговоренні стратегічних питань реформування державної екологічної політики стануть цінним дороговказом у майбутнє, нададуть новий імпульс у розбудові сильної конкурентоспроможної, демократичної держави з дієвими механізмами суспільного контролю, з розвиненим громадянським суспільством, держави, яка здатна долати кризові явища, що випробують її на  міцність», - наголосив Олександр Настасенко.

  В рамках Міжнародного екологічного форуму відкрила двері VII міжнародна виставка «ДОВКІЛЛЯ», яка з року в рік розширює екологічну тематику та  була атестована Всесвітньою асоціацією виставкового бізнесу (UFI), отримавши статус «Захід, затверджений UFI», завдяки чому форум вийшов на якісно новий, світовий рівень.

  Крім того, форум передбачає досить насичений графік конференц-заходів, за участю науковців, представників державних установ та бізнесу,  на такі теми: «Місцеве самоврядування в контексті ефективного державного управління в природоохоронній сфері», «Геологічні дослідження в Україні: стан та перспективи», «Екологічний аудит, екологічна експертиза, оцінка впливу на навколишнє середовище: сьогодення та перспективи розвитку», «Стан та перспективи формування схем регіональних екомереж», «Стратегічне партнерство громадського, державного та комерційного секторів для сталого розвитку», «Правові та еколого-економічні проблеми землекористування територій та об'єктів природо-заповідного фонду». До участі  запрошуються всі бажаючі.