• In English
 • Збройні Сили України спроможні захистити і військові об'єкти, і весь Український народ
  опубліковано 24 квітня 2014 року о 08:45

  У ніч з 23 на 24 квітня близько 100 невідомих осіб здійснили збройний напад на військову частину у м. Артемівськ Донецької області. Нападники вели вогонь з автоматичної зброї, гранатометів та активно застосовували ручні осколкові гранати. В ході відбиття нападу отримав поранення військовослужбовець військової служби за контрактом Збройних Сил України, загрози життю немає.

  Завдяки умілим діям командування визначених сил, залучених для відбиття нападу за сигналом тривоги, особового складу, що здійснював кругову оборону периметру військової частини, а також резервної бойової групи негайного реагування, об’єкти військової частини знаходяться під контролем Збройних Сил України.

  Керівництво Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України вкотре переконливо закликає громадян не долучатися до провокаційних та інших протиправних дій з метою підтримки діяльності озброєних сепаратистів на території східних областей України.

  Також керівництво оборонного відомства вважає за необхідне нагадати, що під час виконання завдань в рамках антитерористичної операції військовослужбовці мають право застосовувати зброю у випадках, передбачених чинним законодавством та статутами Збройних Сил України.