• In English
 • Керівники оборонних відомств України і Польщі обговорили питання щодо створення спільної з литовцями миротворчої бригади
  опубліковано 23 квітня 2014 року о 20:04

  Сьогодні, 23 квітня, у Львові виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль та Міністр національної оборони Республіки Польща пан Томаш Семоняк обговорили питання щодо створення польсько-литовсько-української миротворчої бригади.

  Генерал-полковник Михайло Коваль повідомив, що багатонаціональна миротворча бригада виконуватиме завдання, коли буде необхідно забезпечити спокій громадян будь-якої держави, в тому числі й України.

  «Це дужне важливе питання. Нам потрібно переймати досвід у наших колег, тому що вони пішли вперед. Але нам теж є чому їх навчити. Тому сьогодні була розмова про співпрацю і про наші плани на три роки наперед», – зазначив генерал-полковник Михайло Коваль.

  Він підкреслив, що задоволений підсумками зустрічі з Міністром національної оборони Республіки Польща паном Томашем Семоняком:

  «Це була запланована зустріч. Ми провели її в доброзичливій обстановці при великому порозумінні», – повідомив виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль.