• In English
 • Фрегат ВМС України "Гетьман Сагайдачний" успішно виконав навчально-бойові завдання в одному з районів Чорного моря
  опубліковано 23 квітня 2014 року о 16:50

  Відповідно до плану бойової підготовки відбувся триденний вихід у Чорне море фрегата Військово-Морських Сил ЗС України «Гетьман Сагайдачний».

  Екіпаж флагмана вітчизняного флоту на чолі з командиром капітаном 1 рангу Романом П’ятницьким провів артилерійські стрільби по імітованих повітряних цілях противника та в повному обсязі виконав комплекс запланованих корабельних бойових навчань і тренувань з протидиверсійної, протичовнової оборони корабля та боротьби за живучість судна. Окрім цього бойові частини «Гетьмана Сагайдачного» відпрацювали вправи дій з мінами, організацію зв’язку в умовах активних і пасивних перешкод, а також виявлення й висвітлення повітряної, надводної і підводної обстановки.

  Підбиваючи підсумки чергового випробування морем, заступник командира фрегата з виховної роботи капітан 2 рангу Володимир Новохацький відзначив, що особовий склад корабля впорався із покладеними на нього завданнями на «добре» й «відмінно». За словами офіцера, велике значення має морська практика та бойовий досвід, які отримали військові моряки під час нещодавнього піврічного походу та виконання завдань в рамках антипіратських операцій НАТО «Океанський щит» та ЄС «Аталанта», що проводилися в Аденській затоці та західній частині Індійського океану.

  Аналогічні заходи триватимуть регулярно через визначені проміжки часу відповідно до плану бойової підготовки та завдань, які покладатимуться вищим командуванням на екіпаж корабля.