• In English
 • За три місяці ц.р. Держфінінспекція у Волинській області відшкодувала втрат на 7,6 млн. грн.
  опубліковано 23 квітня 2014 року о 15:34

  Фахівці Держфінінспекції у Волинській області протягом січня–березня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до фінансових втрат та матеріальних ресурсів, на суму 7,6 млн. грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 31 управлінське рішення.

  За матеріалами ревізій та результатами участі працівників як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури, розпочато 2 досудових розслідування.

  У 51 випадку до установ, що порушили бюджетну дисципліну, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань.

  Для максимального відшкодування фінансових втрат і матеріальних ресурсів до суду подано 32 позови на загальну суму понад 8 млн. грн., 22 з яких на суму 2,5 млн. грн. уже задоволено.

  За допущені порушення 186 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 12 – до дисциплінарної. Ще 1 особу звільнено із займаної посади.