• In English
 • Міноборони: Всі силові структури працюють як єдине ціле для забезпечення територіальної цілісності держави
  опубліковано 22 квітня 2014 року о 16:36

  Міністерство оборони України заявляє, що сьогодні, 22 квітня, деякими засобами масової інформації було розповсюджено повідомлення щодо нібито відсутності взаємодії армії та міліції Донецької області в рамках проведення антитерористичної операції.

  Управління преси та інформації Міністерства оборони України заявляє, що дана інформація стала результатом непорозуміння під час брифінгу у Києві посадової особи Головного командного центру Збройних Сил України.

  Під час антитерористичної операції всі коментарі надаються лише уповноваженими органами, які нею керують, тобто Службою безпеки України.

  Інформацію щодо відсутності взаємодії Збройних Сил України та міліції Донецької області можна розглядати лише як коментар, що характеризував початковий етап розгортання військ на посиленні східного кордону України до початку антитерористичної операції.

  Міністерство оборони України наголошує на чіткій позиції, що під час загрози, яка вперше виникла за весь новітній час в історії незалежної України, всі силові структури працюють як єдине ціле заради однієї мети – забезпечення недоторканності та територіальної цілісності держави.