• In English
 • До суду направлено провадження про збитки держбюджету на суму понад 14 млн.грн., - МВС
  опубліковано 22 квітня 2014 року о 14:54

  18 членів злочинної організації створили понад 60 юридичних осіб. Метою їх створення стало надання послуг з мінімізації податкових зобов’язань для підприємств з реального сектора економіки.

  Слідчі встановили, що в період з 2006 до 2010 року члени злочинної організації, до складу якої входило 18 осіб, організували створення на підставних осіб понад 60 суб'єктів підприємницької діяльності – юридичних осіб. Вони були створені на території Дніпропетровської, Кіровоградської та Одеської областей з метою прикриття незаконної діяльності, пов'язаної з наданням послуг для незаконної мінімізації податкових зобов'язань підприємствам з реального сектора економіки.

  Протиправними діями злочинного угруповання Державному бюджету завдано матеріальної шкоди на суму понад 14,1 мільйона гривень.

  Головним слідчим управлінням МВС завершено досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні. Обвинувальний акт щодо членів злочинної організації, а також службових осіб підприємств, що користувалися послугами конвертаційного центру, після затвердження прокуратурою направлений до суду.