• In English
 • Заява Міністра внутрішніх справ України щодо розповсюдження антисемітських листівок у Донецьку
  опубліковано 19 квітня 2014 року о 17:36

  Українська міліція буде захищати кожного, хто проживає в нашій державі, незалежно від національності, віросповідання чи кольору шкіри.

  В Україні упродовж тривалого часу мирно співіснували різні національності та релігійні конфесії. І ми не дозволимо зараз, у такий складний період, «посіяти» в нашій державі антисемітизм та ксенофобію.

  У Донецьку з’явилися антисемітські листівки, а на сепаратистських мітингах відбувається нагнітання ксенофобської риторики. Надходить також інформація і про те, що терористи у Слов'янську здійснюють погроми ромів.

  Правоохоронці роблять усе, аби знайти авторів і розповсюджувачів матеріалів, які принижують національну і людську гідність, а також тих, хто причетний до погромів ромів у Слов’янську, та в подальшому притягнути їх до відповідальності.

  Хочу попередити, що розпалювання міжнаціональної ворожнечі, переслідування людей за етнічними чи релігійними ознаками – серйозний злочин, за який передбачено покарання аж до позбавлення волі на 8 років.

  Звертаюсь до жителів Донеччини – всі, у кого є інформація про авторів антисемітських листівок чи про організаторів нападів на ромів – будь-ласка, негайно повідомляйте в органи внутрішніх справ.

  Україна – наш спільний дім, і ми маємо об`єднатися та захистити його!

   

   

  Міністр внутрішніх справ України                                     Арсен Аваков