• In English
 • Уряд прийняв рішення про виділення 5 млрд. грн. для військових
  опубліковано 18 квітня 2014 року о 15:23

  Уряд прийняв рішення про виділення 5 млрд. грн. для військових. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів ухвалив 17 квітня.

  Ці гроші будуть спрямовані  на виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил, Внутрішніх військ МВС та Державної прикордонної служби, проведення навчальних зборів з військовозобов’язаними та громадянами України, які проходять службу у військовому резерві, забезпечення харчуванням та речовим майном, предметами індивідуального захисту, лазне-пральними послугами, закупівлю медикаментів, пально-мастильних матеріалів, запасних частин, оплату послуг з перевезення військової техніки та особового складу, послуг зв’язку. Також кошти виділено для закупівлі, модернізації і ремонту озброєння, боєприпасів, військової техніки та іншого військового майна.

  Зокрема, Міноборони буде спрямовано 3,1 млрд. грн., Головному управлінню Внутрішніх військ МВС - 1,8 млрд. грн., Адміністрації Державної прикордонної служби – 108,7 млн. грн.

  Мінфіну доручено здійснити зазначені видатки за рахунок резервного фонду держбюджету.

  Виділення відповідних асигнувань дозволить здійснити першочергові заходи із забезпечення обороноздатності та суверенітету країни.

  Проект розпорядження буде доопрацьовано з урахуванням зауважень і пропозицій, висловлених під час засідання Уряду.