• In English
 • У МВС визначено керівників міліції Рівненської та Київської областей
  опубліковано 18 квітня 2014 року о 18:55

  Кадрова комісія Міністерства внутрішніх справ України за участю громадських активістів, представників засобів масової інформації, правозахисних організацій та громадськості обрала начальників Управлінь МВС України у Рівненській та Київській областях.

  До складу комісії увійшло керівництво МВС, а також керівники підрозділів кадрового забезпечення, внутрішньої безпеки та представники громадськості. Останніх представляли – голова Правління Української Гельсінської спілки з прав людини Євген Захаров та Голова Люстраційного комітету при Кабінеті Міністрів України Єгор Соболєв, яких до складу кадрової комісії запросили за ініціативою Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

  За результатами проведеного конкурсу, з числа кандидатів, у другий тур пройшли четверо кандидатів на посаду керівника міліції Рівненщини, та двоє – на посаду начальника обласного Управління Київщини. Учасники засідання обговорили кожну кандидатуру окремо. До уваги кадрової комісії, у першу чергу, бралися такі фактори, як трудовий шлях кандидата, досвід управлінської діяльності тощо.

  Так, за підсумками голосування кадрової комісії, яка зважила на всі аспекти озвучені під час обговорення кандидатур, УМВС України в Рівненській області очолить Микола Щирук, а обласне Управління Київщини Ярослав Голомша.

  За словами голови Правління Української Гельсінської спілки з прав людини Євгена Захарова, після обговорення чотирьох кандидатур, на посаду керівника УМВС Рівненської області, кадрова комісія віддала перевагу двом з них. Шляхом голосування було обрано Миколу Щирука.