• In English
 • Нагороджено переможців конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу
  опубліковано 18 квітня 2014 року о 16:27

  Відбулася церемонія нагородження переможців 4-го Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу.

  У заході взяли участь: перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун; представники Інституту інноваційних технологій і змісту освіти; Голова Правління Інтернет Асоціації України Тетяна Попова; Голова Комітету асоціації з питань інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, Президент компанії «Адамант» Іван Пєтухов; засновник ТОВ «СвоєRadio» Сергій Сигорських та переможці конкурсу.

  Кожного року Інтернет Асоціація України виступає організатором конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу. У 2014 році конкурс проводиться вчетверте. Предметом конкурсу стало змістовне наповнення веб-сайтів навчальних закладів України, зручність у користуванні. Кожний сайт оцінювався за показниками, згрупованими у такі категорії: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники.

  Мета конкурсу: сприяння створенню та удосконаленню веб-сайтів вітчизняних навчальних заходів, впровадженню у навчальний процес нових зручних інструментів взаємодії всіх його учасників – учнів (студентів, слухачів), викладачів, адміністрації навчального закладу, стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентування уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність закладів освіти України засобами Інтернету як ефективного засобу забезпечення прозорості та протидії корупції у сфері освіти.

  Об’єктом конкурсу є веб-сайти навчальних закладів України всіх форм власності в рамках трьох окремих категоріях:

  1) шкільні веб-сайти;

  2) веб-сайти позашкільних навчальних закладів (дошкільні заклади, будинки дітей та юнацтва, художні, музичні, мовні школи, курси тощо);

  3) веб-сайти вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації (коледжі, технікуми, вищі ПТУ та прирівняні до них навчальні заклади).

  Предметом конкурсу стало змістовне наповнення веб-сайтів навчальних закладів України, зручність їх використання, забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти, послуги, що надаються на сайтах. Кожний сайт оцінювався за показниками, згрупованими у такі категорії: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники.

  У конкурсі взяли участь 166 конкурсантів: 166 у номінації «Шкільні веб-сайти», 15 у номінації «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів» та 1 конкурсант у номінації «Веб-сайти вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації».

  Учасником номінації «Веб-сайти вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації» став Харківський радіотехнічний технікум.

  У номінації «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів» переможцями стали:

  · Броварський будинок дитячої та юнацької творчості, Київська обл. (1 місце);

  · Спеціалізований навчально-виховний комплект «Лілея», м. Київ (2 місце);

  · Сумський палац дітей та юнацтва (3 місце).

  У номінації «Шкільні веб-сайти» за результатами конкурсу визначено 12 кращих сайтів:

  · Броварська СШ №7, м. Бровари, Київська обл.;

  · Дніпропетровська ЗОШ №142;

  · Донецька профільна гімназія №122;

  · Запорізька ЗОШ №23;

  · ЗОШ №10 м. Світловодськ, Кіровоградська обл.;

  · ЗОШ №6, м. Дніпропетровськ;

  · Криворізька ЗОШ №68, Дніпропетровська обл.;  

  · Криворізька спеціалізована школа №118, Дніпропетровська обл.;

  · Ніжинський обласний педагогічний ліцей, Чернігівська обл.;

  · Перша міська гімназія, м. Чаркаси;  

  · Русанівський ліцей, м. Київ;

  · Школа-ліцей «Гарант», м. Лисичанськ, Луганська обл.