• In English
 • Відбулася чергова зустріч членів НКРЕ з представниками Світового банку
  опубліковано 17 квітня 2014 року о 18:20

  У Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) 16 квітня в рамках програми візиту до України групи експертів Світового банку з визначення програми першої позики на політику розвитку відбулася чергова зустріч членів Комісії Олександра Рогозіна та Дмитра Усатюка з представниками Світового банку Ядвігою Семиколеновою та Дмитром Глазковим.

  Головна мета зустрічі - продовження обговорення питання послаблення соціальних наслідків тарифної реформи в газовому секторі економіки країни для малозабезпечених і незахищених груп населення та інституційної реформи у сфері енергетики - незалежності її регулятора.

  Під час зустрічі розглядалися такі питання:

  - термінове залучення експертів для надання технічної допомоги під час розробки проекту Закону України «Про державне регулювання в енергетиці»;

  - оптимізація доходу НАК «Нафтогаз України» за рахунок вдосконалення механізмів регулювання роздрібних цін на природний газ для потреб населення та чинників, які можуть вплинути на його розмір.

  Учасники зустрічі були проінформовані про те, що Світовий банк прискорює підготовку першої позики на політику розвитку для надання Україні підтримки в цей критичний час.

  Зустріч пройшла в атмосфері повного взаєморозуміння між учасниками. Сторони висловили зацікавленість у подальшій співпраці.

  Як відомо, Світовий банк заявив про всебічну підтримку структурних реформ у нашій державі. Пріоритетними напрямками програм Світового банку в Україні будуть: відновлення макроекономічної стабільності, посилення банківського сектору, реформування енергетичної галузі, боротьба з корупцією та підвищення відповідальності, поліпшення інвестиційного клімату та цільова соціальна допомога незахищеним верствам населення.