• In English
 • В "Охматдиті" відбудеться безкоштовна передача сучасного сепаратора клітин крові
  опубліковано 17 квітня 2014 року о 16:34

  18 квітня 2014 року о 11.00 год. в Центрі дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку НДСЛ «Охматдит» відбудеться безкоштовна передача сучасного сепаратора клітин крові - «Амікус», вартістю майже 1,5 млн грн.

  Цей апарат дозволить більшу частину онкохворих маленьких пацієнтів лікувати не закордоном, а в Україні. Це обладнання нового покоління є настільки універсальним, що вирішить відразу багато проблем, які постійно постають перед лікарями єдиного в Україні Центру, де проводять трансплантації кісткового мозку хворим дітям. Тепер трансплантації можуть відбуватися не тільки від повністю сумісних донорів, але і від частково сумісних, що значно збільшить шанси на життя онкохворих дітей. Завдяки можливості отриманню необхідних компонентів та стовбурових клітин на апараті, більша частина хворих дітей отримуватиме сучасне та ефективне лікування в Україні, а не закордоном. Це також значно дозволить зекономить кошти рідним і близьким хворих.

   

  Учасники події:

  Світлана ДОНСЬКА – головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Дитяча онкогематологія», завідувачка Центру дитячої онкогематології і ТКМ НДСЛ «ОХМАТДИТ»;

  Олег РИЖАК – завідуючий відділенням ТКМ Центру дитячої онкогематології і ТКМ НДСЛ «ОХМАТДИТ».

  Ігор КІРЕЄВ – лікар-трансфузіолог відділенням ТКМ Центру дитячої онкогематології і ТКМ НДСЛ «ОХМАТДИТ».

   

  Місце проведення: м. Київ, вул. Шолуденка, 10/2

   

  Акредитація представників ЗМІ за тел. 097 196 97 98, Артем Новіков.