• In English
 • У взаємодії з авіацією танкові та механізовані підрозділи виконали завдання навчань
  опубліковано 16 квітня 2014 року о 18:52

  16 квітня на одному з полігонів Збройних Сил України відбулося тактичне навчання окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України з бойовою стрільбою.

  Основним завданням заходу була перевірка спроможності військовослужбовців у взаємодії різних родів військ виконувати завдання за призначенням. Варто додати, що бойове завдання разом з офіцерами та військовослужбовцями-контрактниками виконували і військовозобов’язані, що призвані з запасу.

  Спостерігав за проведенням навчання виконуючий обов’язки командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Анатолій Пушняков.

  За легендою навчань підрозділи окремої механізованої бригади відпрацьовували завдання із захисту державного кордону та відбиття можливої агресії у взаємодії з авіацією.

  Під прикриттям авіації Повітряних сил Збройних Сил України, бомбардувальників Су-24 та штурмовиків Су-25, які нанесли агресору ракетно-бомбовий удар, а також підтримки ударних вертольотів армійської авіації Мі-24 танкові та механізовані підрозділи з’єднання перейшли в атаку.

  Після тривалого бою, під час якого були задіяні артилерійські, танкові, механізовані, зенітно-ракетні підрозділи, ворогу було нанесено нищівну поразку, після якої він відступив.

  Підсумовуючи хід навчань, генерал-лейтенант Анатолій Пушняков відзначив злагоджені дії та спроможність особового складу бригади виконувати завдання за призначенням.