• In English
 • З 9 квітня 2014 року проводиться виплата доходу за третім купоном казначейських зобов'язань серії А
  опубліковано 16 квітня 2014 року о 13:36

  Міністерство фінансів України інформує про те, що з 9 квітня 2014 року проводиться виплата доходу за третім купоном казначейських зобов’язань серії А. Розмір доходу за кожним купоном є фіксованим і становить 23 долари США. Зазначені державні цінні папери на пред’явника в документарній формі були розміщені у 2012 році в обсязі 100 млн. доларів США із строком обігу 24 місяці, номінальною вартістю 500 доларів США, відсотковою ставкою 9,2% річних та сплатою купонів кожні шість місяців.

  Кошти для виплати купонного доходу в сумі 4,6 млн. доларів США були перераховані на рахунок публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» у встановлений строк.

  Міністерство фінансів повідомляє, що обслуговування та погашення державних боргових зобов’язань здійснюється у встановлені строки у валюті запозичення. Сплата купонного доходу та погашення казначейських зобов’язань відбуватиметься у строки, визначені на сертифікаті казначейського зобов’язання.

  У свою чергу АТ «Ощадбанк» доручено забезпечити якісне та безумовне обслуговування власників казначейських зобов’язань за рахунок отриманих бюджетних коштів при здійсненні операцій з виплати купонного доходу.