• In English
 • Міноборони вживає необхідних заходів для звільнення захоплених терористами на Луганщині військовослужбовців ЗСУ
  опубліковано 16 квітня 2014 року о 10:44

  15 квітня на автомобільній трасі поблизу міста Красний Луч Луганської області сталася надзвичайна подіязухвале захоплення у заручники озброєними особами військовослужбовців однієї з військових частин Збройних Сил України.

  Офіцер та військовослужбовець військової служби за контрактом зупинилися на узбіччі дороги для усунення несправності в службовому автомобілі. У цей час до них під’їхали екстремісти, захопили військових у заручники та відвезли в невідомому напрямку.

  Міністерство оборони України попереджає осіб, причетних до цієї терористичної акції, що їхні дії підпадають під кваліфікацію цілої низки статей Кримінального кодексу України.

  На даний час керівництвом Міністерства оборони та Збройних Сил України вживаються необхідні заходи для якнайшвидшого звільнення викрадених військовослужбовців. Зазначені заходи проводяться у тісній взаємодії з відповідними структурними підрозділами інших силових відомств України, які залучені до проведення антитерористичних заходів.

  Керівництво вітчизняного оборонного відомства налаштоване жорстко реагувати на подібні дії, спрямовані проти військовослужбовців Збройних Сил України, які присягнули на вірність українському народові та сумлінно виконують завдання за призначенням.