• In English
 • А. Мохник: Одним із викликів для України є забезпечення енергетичної незалежності
  опубліковано 16 квітня 2014 року о 10:33

  15 квітня 2014 року у готелі «Хаятт Рідженсі» відбувся семінар «Регулювання видобутку нетрадиційного газу в Україні» в якому взяв участь Міністр екології та природних ресурсів України Андрій Мохник.

  «Сьогодні одним із викликів для України є забезпечення енергетичної незалежності та зменшення залежності від імпорту природного газу. Важливим дієвим механізмом для вирішення проблем є прискорене нарощування власного видобутку нетрадиційних ресурсів газу із застосуванням режиму угод про розподіл продукції», - наголосив Андрій Мохник.

  Очільник Мінприроди також зазначив, що Міністерство докладає усіх необхідних зусиль, щоб забезпечити ефективний захист навколишнього природного середовища під час видобутку сланцевого газу.

  У семінарі також взяли участь представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості та міжнародних компаній, які оцінили існуючий стан регулювання видобутку нетрадиційного газу, а також озвучили плани щодо подальших кроків, які мають бути зроблені Парламентом і Урядом для усунення перешкод і створення сприятливих умов діяльності компаній.

  «Українська сторона налаштована в короткі строки забезпечити ефективну та результативну співпрацю, надалі удосконалювати нормативно-правову базу, з метою оптимізації процедури ініціювання спільних проектів та забезпечення їх стабільного функціонування, що зробить нашу роботу ефективною та прозорою», - додав Міністр.