• In English
 • У Пенсійному фонді України проаналізували підсумки роботи за перший квартал
  опубліковано 15 квітня 2014 року о 17:53

  15 квітня ц.р. у Пенсійному фонді України відбулася нарада за участю начальників головних управлінь Фонду в областях, містах Києві та Севастополі, на якій розглянуто підсумки роботи у першому кварталі 2014 року. 

  За січень – березень з усіх джерел надходжень, за оперативними даними, надійшло 63,7 млрд. гривень. Власні  кошти становили  38,8 млрд., або 61 %  загальних надходжень.

  Планові завдання по акумуляції власних доходів Пенсійним фондом  виконано на 101,6%. Порівняно з відповідним періодом минулого року зростання власних надходжень відбулося на 405,2 млн. гривень.

  Понад 97%  власних надходжень Фонду – це частина єдиного внеску, розподілена на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

  Упродовж першого кварталу кошти, контроль за сплатою яких здійснюється органами Пенсійного фонду України, надійшли в сумі 1,1 млрд. грн., або 106,3% планових показників на цей період.

  Загальна сума видатків на пенсійні та інші заплановані виплати у січні – березні 2014 року становила 63,7 млрд. грн., що на 1,5 млрд. грн. більше, ніж за  аналогічний період торік.

  Протягом першого кварталу 2014 року органами  Фонду призначено пенсії 108,4 тис. громадян, 139 тис. працюючих пенсіонерів проведені перерахунки пенсій з урахуванням страхового стажу або стажу та заробітної плати, набутих після призначення (попереднього перерахунку) пенсій.

  Забезпечується виплата пенсій особам, які переїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. За період із 24 березня ц.р. до територіальних органів Пенсійного фонду України звернулося 1 416 осіб щодо виплати пенсій за новим місцем проживання.

  З метою удосконалення  прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду України, продовжують роботу приймальні громадян, які працюють за принципом “єдиного вікна”. Станом на 01.04.2014 по системі налічується 646 таких приймалень,  причому 76  із них відкриті з початку року.

  У першому кварталі ц.р. до органів Фонду надійшло 130 483 звернення  громадян. Найбільше звернень (на 10 тис. пенсіонерів) зареєстровано в Сумській, Київській, Хмельницькій областях, найменше - в Івано-Франківській, Черкаській та Вінницькій областях. Кількість звернень до регіональних та територіальних органів Пенсійного фонду України порівняно з аналогічним періодом  2013 року зменшилася у 1,4 разу.