• In English
 • До 18 квітня держава повністю розрахується з мобілізованими військовослужбовцями
  опубліковано 15 квітня 2014 року о 17:36

  До 18 квітня держава повністю розрахується з мобілізованими військовослужбовцями. Про це сьогодні, 15 квітня, на брифінгу повідомив заступник Міністра оборони України Петро Мехед.

  «До 18 квітня Міністерство оборони повністю розрахується за березень і перший квартал квітня з тими військовослужбовцями, що потрапили під часткову мобілізацію. Сума допомоги буде варіюватися у залежності від військового звання і відповідно до посади, оскільки серед мобілізованих були не тільки рядові, а й офіцери командної ланки, – розповів він. – В середньому це буде понад 2 000 гривень. Для цього виділені кошти з резервного фонду Міністерства оборони України».

  Заступник Міністра оборони України розповів, що днями особисто пересвідчився у тому, що в побутовому плані і мобілізовані, і українські військовослужбовці забезпечені всім необхідним: спальними місцями, формою, хорошим харчуванням тричі на день, медициною.

  Петро Мехед також подякував громадянам України, які зібрали на потреби армії майже 100 млн. гривень.

  «Я хочу подякувати всім, хто допомагав української армії. Адже на рахунки Міністерства оборони від юридичних і фізичних осіб у рамках акції «Підтримай українську армію» вже надійшло понад 98,6 млн. З цієї суми 94 455 000 – це грошові перекази на матеріально-технічне забезпечення, а решта – на медичне забезпечення Міністерства оборони України», – резюмував Петро Мехед.