• In English
 • Із Криму на материкову частину України виведено 3 356 військовослужбовців і членів їх сімей
  опубліковано 15 квітня 2014 року о 17:24

  Станом на 15 квітня з АР Крим на материкову частину України прибули 3 356 військовослужбовців з родинами. З них 2 871 – військовослужбовець, 11 працівників, 474 членів сімей військовослужбовців, у тому числі 147 дітей.

  Про це сьогодні, 15 квітня, на брифінгу повідомив заступник міністра оборони України Петро Мехед.

  Він зазначив, що переселенців розміщують в санаторіях та у Київському, Одеському, Миколаївському і Херсонському військових гарнізонах. 

  Заступник Міністра оборони України розповів про те, що днями відвідав військові частини Очаківського та Миколаївського гарнізону, де на даний час перебувають військовослужбовці, виведені з Криму. Там він ознайомився з умовами проживання та нагальними проблемами військових та їх родин.

  Петро Мехед наголосив, що на материковій частині України кримські військовослужбовці стикаються з проблемами відсутності житла, зокрема в Одесі житлові фонди Міністерства оборони є тільки по документам, а фактично вони зруйновані.

  «Я хотів би звернути увагу громадськості, що житлові фонди Одеси довгий час приводилися в ненормальний для проживання стан, швидше за все, їх хотіли вивести з користування Збройних сил України для того, щоб в перспективі облаштувати на їх місці житло для чиновників або побудувати торгово-розважальні центри», – підсумував заступник Міністра оборони України Петро Мехед.