• In English
 • Хмельницька ОДТРК розпочала телепроект "Кордон"
  опубліковано 15 квітня 2014 року о 15:05

  Хмельницька обласна державна телерадіокомпанія «Поділля-центр» долучилася до підтримки Збройних Сил України та Державної прикордонної служби.

  В обласному центрі розташований один із провідних закладів України, який готує українських прикордонників. ХОДТРК «Поділля-центр» розпочала цикл телепрограм «Кордон», в яких журналіст Сергій Плахтій протягом тижня разом із курсантами Національної академії Державної прикордонної служби ім. Б.Хмельницького розповідав про підготовку прикордонників, про їх життя та службу на рубежах України, про нерозривну єдність суспільства і захисників держави.

  Ще вчора - курсанти, а сьогодні - опора та гордість прикордонної служби України. Пліч-о-пліч із прикордонниками несуть службу і курсанти. Нині вони проходять вишкіл в умовах підвищеної безпеки. Бойовий дух наших військових можна охарактеризувати коротко: Україна понад усе.

  Також в області з ініціативи Хмельницької єпархії Української православної церкви Київського Патріархату створена громадська організація «Подільська Козацька Січ» на чолі з митрополитом Антонієм.

  Її активісти налагодили тісне співробітництво з керівництвом Академії і вже двічі спеціальний обоз доставляв прикордонникам на Херсонщину необхідну допомогу. В цих експедиціях взяли участь і наші журналісти. Зібраний матеріал стане основою для створення ще кількох телефільмів.