• In English
 • Відбулася нарада з представниками вузів стосовно підготовки магістрів у галузі "Державне управління"
  опубліковано 15 квітня 2014 року о 13:10

  Під головуванням в. о. Голови Національного агентства України з питань державної служби Юлії Ковалевської відбулася нарада з представниками вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку магістрів за спеціальностями галузі знань «Державне управління» щодо забезпечення організації підготовки магістрів у 2014-2015 навчальному році.

  На початку наради в.о. Голови Нацдержслужби України Юлія Ковалевська зазначила, що стратегія реалізації державного замовлення щодо підготовки магістрів за спеціальностями галузі знань «Державне управління» сьогодні як ніколи вимагає посилення контролю за цільовим використанням бюджетних коштів і підвищення якості надання освітніх послуг.

  «Питання якісної підготовки фахівців в галузі знань «Державне управління» залежить насамперед від конкурентоспроможності сформованої мережі, максимально зорієнтованої на потреби основних замовників – органів влади», – наголосила Юлія Ковалевська.

  На її переконання, одним з вагомих аргументів у цьому плані є організація належного рівня діяльності та взаємодії Нацдержслужби України та вищих навчальних закладів, організація і проведення конкурсного відбору вищих навчальних закладів для реалізації державного замовлення.

  Під час наради були розглянуті та обговорені питання щодо діяльності та взаємодії Нацдержслужби України і вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку магістрів за спеціальностями галузі знань «Державне управління», особливостей проведення конкурсного відбору за державним замовленням у 2014 році, укладання державних контрактів.

  Довідково

  Підготовка державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, зарахованих на навчання до регіональних інститутів Національної академії державного управління при Президентові України на умовах державного контракту з Нацдержслужбою України за спеціальністю «Державне управління», здійснюється за 11 спеціалізаціями. Підготовка фахівців за спеціальністю «Державна служба» здійснюється за 12 спеціалізаціями.

  У 2013 році дипломи магістрів за спеціальностями галузі знань «Державне управління», які навчались за державним замовленням Нацдержслужби України, отримали 1 499 осіб, у тому числі 234 особи, які навчалися за денною формою навчання, а саме: 1 212 осіб за спеціальністю «Державна служба», у тому числі 184 особи, які навчалися за денною формою навчання; 287 осіб за спеціальністю «Державне управління», у тому числі 50 осіб, які навчалися за денною формою навчання.

  Слід зазначити, що Національною академією державного управління при Президентові України, її регіональними інститутами та вищими навчальними закладами, що здійснюють підготовку магістрів за спеціальностями галузі знань «Державне управління», впродовж 1996 – 2014 років підготовлено понад 41 000 магістрів державного управління.