• In English
 • У Криму ще залишилися екіпажі кораблів і військовослужбовці, які завантажуватимуть техніку в ешелони
  опубліковано 15 квітня 2014 року о 12:50

  На теренах АР Крим ще залишилися екіпажі кораблів і наші військовослужбовці, які будуть завантажувати техніку в ешелони. Про це на Першому національному у прямому ефірі програми «Про головне» повідомив виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль.

  «Ми виводимо з Криму з’єднання і частини Збройних Сил на материкову Україну. Рішення по їх розміщенню вже затверджено виконуючим обов’язки Президента України - Верховним Головнокомандувачем. Нам надана державна допомога по розміщенню військовослужбовців, їх сімей», - підкреслив генерал-полковник Михайло Коваль.

  Він відзначив, що зараз проводиться велика робота на державному рівні щодо надання можливості виділення квартир для цих військовослужбовців та їх сімей, у тих гарнізонах, де вони тепер перебувають.

  «На теренах автономії ще залишилися екіпажі кораблів і наші військовослужбовці, які будуть завантажувати техніку в ешелони», - повідомив виконуючий обов’язки керівника вітчизняного оборонного відомства.

  Крім того, на півострові знаходиться група Міноборони та Генштабу ЗС України, яку очолює генерал-лейтенант Володимир Аскаров. Разом з російською стороною вони працюють по виконанню графіку виведення озброєння та військової техніки на материкову частину України.

  «41 танк, які вийшли з Криму були в тому стані, в якому знаходились, нічого поганого техніці зроблено не було. Всі робочі, в нормальному стані. Проте, говорячи про автомобільну техніку, в мене особисто склалося враження, що «варвари були малюки», у порівнянні з тими, хто привів цю техніку до повністю неробочого стану. Коли її ставили на платформи, вони рвали все, що могли, шини різали, навісне зривали, тобто автомобільна техніка прийшла на материк, наче після побоїща», - розповів генерал-полковник Михайло Коваль.