• In English
 • Очільник Сумщини закликав підприємців до співпраці
  опубліковано 14 квітня 2014 року о 15:35

  Голова Сумської облдержадміністрації Володимир Шульга обговорив з представниками Ради підприємців при ОДА актуальні питання малого та середнього бізнесу.

  Голова облдержадміністрації запропонував представникам підприємницьких кіл спільно розробляти Стратегію регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року. Налагоджений діалог та врахування пропозицій від підприємців допоможе вирішити проблеми, від яких сьогодні потерпає бізнес, переконаний Володимир Шульга.

  За словами голови Ради підприємців Валерія Сорокіна, представників малого та середнього бізнесу сьогодні турбують питання податків, перевірок контролюючих органів, земельних відносин, тендерних процедур та діяльності монополій.

   «Серед головних принципів реформування державної економічної політики на регіональному рівні я бачу розширення свободи підприємницької діяльності та істотне скорочення функцій адміністративного регулювання економіки, запровадження прозорої роботи дозвільної системи, боротьбу із корупцією, розвиток конкурентного середовища та ефективне використання бюджетних коштів», – наголосив Володимир Шульга.

  Результат співпраці очільник області вбачає у відновленні довіри до влади, створенні сприятливих умов ведення бізнесу на Сумщині, усуненні зайвих бар'єрів на шляху до реалізації підприємницьких ініціатив, підвищенні ролі та внеску малого і середнього підприємництва в економіку і бюджет області, забезпеченні зайнятості населення, соціально-економічного розвитку територій.